Rectangle 24
Rectangle 24

TRANSPORT CIĘŻAROWY KONTENERÓW W CAŁEJ EUROPIE

USŁUGI

Firma „Semenov Transporte” świadczy usługi transportu ciężarowego kontenerów morskich z portów: Rotterdam, Antwerpia, Hamburg, Bremerhaven na zachód i południe Niemiec. Płacisz tylko w jedną stronę. Dlatego nasze stawki są tak konkurencyjne i korzystne dla naszych klientów o ile to tylko możliwe. Robimy wszystko, co w naszej mocy, abyś czuł się komfortowo.

 

Firma „Semenov Transporte” świadczy pełen zakres usług w celu zorganizowania i transportu ciężarowego kontenerów.

GPS

Wszystkie nasze pojazdy wyposażone są w system telematyczny GPS, dzięki czemu nasi klienci mogą w czasie rzeczywistym śledzić lokalizację i trasę przewozu swoich towarów.

Wybierzemy transport, który zapewni bezpieczne przewiezienie kontenera na dowolną odległość. Sprawnie działający system logistyczny oraz profesjonalizm naszych pracowników pozwalają nam zagwarantować terminowość dostaw towarów oraz ich pełne bezpieczeństwo. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci ponownie skorzystali z usług naszej firmy.

Wypełnij poniższy formularz, a nasz operator wkrótce się z Tobą skontaktuje.

SPECYFIKA ŁADUNKU

Dla nas nie ma znaczenia, jakiego rodzaju jest ładunek. Wybierzemy dla Państwa odpowiedni transport, który umożliwi bezpieczny przewóz towarów na dowolną odległość. Sprawnie działający system logistyczny oraz profesjonalizm naszych pracowników pozwalają nam zagwarantować dotrzymanie warunków dostawy oraz jej pełne bezpieczeństwo. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci ponownie skorzystali z usług naszej firmy. I patrząc na ich liczbie, udaje nam się to.

DOWIEDZ SIĘ TERAZ O KOSZTACH WYSYŁKI

Wypełnij poniższy formularz, a nasz operator wkrótce się z Tobą skontaktuje.

Semenov Transporte Sp. z o. o.
ul. Franciszka Ksawerego Dmochowskiego 4/2
00-427 Warszawa
PL7010663958
info@semenov.pl
+48530948890
© 2022 SEMENOV TRANSPORTE