Rectangle 24

TRANSPORT CIĘŻAROWY KONTENERÓW W CAŁEJ EUROPIE

Mask Group (1)

O NAS

Firma „Semenov Transporte” świadczy pełen zakres usług w celu zorganizowania i transportu ciężarowego kontenerów. Dostarczamy kontenery z portów Rotterdam, Antwerpia, Hamburg, Bremerhaven na zachód i południe Niemiec z 2017. Zapewniamy naszym klientom najlepszy serwis w postaci dostawy.

Znajdziemy rozwiązanie transportowe, które zapewni bezpieczny transport  Twojej przesyłki na dowolną odległość. My zajmujemy się transportem:

  • standardowych kontenerów 20, 30, 40 lub 45-stopowe, Open Top i Flat Rack.
  • pojemników z ADR.

Sprawnie działający system logistyczny oraz profesjonalizm naszych pracowników pozwalają nam na zapewnienie, że uzgodnione terminy dostaw są przestrzegane i że towary są dostarczane w całości i bezpiecznie.

O NAS

To terminowość dostaw, wysoka jakość obsługi i bezpieczeństwo przesyłki są głównymi celami i wartościami firmy „Semenov Transporte”. Negocjując z klientem, zawsze znajdujemy indywidualne rozwiązanie logistyczne, które najlepiej spełni potrzeby klienta. Jesteśmy gotowi podjąć każde wyzwanie i znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Państwa potrzeb w zakresie transportu kontenerowego.

Posiadamy własną flotę pojazdów, więc mamy odpowiedni pojazd dla Ciebie o ładowności, która będzie wyposażona we wszystko, co potrzebne do transportu specyficznego towaru. Nasi logistycy obliczą najlepszą trasę, a posiadanie nawigatorów GPS w każdym pojeździe pozwoli Ci w czasie rzeczywistym na uzyskanie informacji o tym, gdzie znajduje się Twoja przesyłka.

DOWIEDZ SIĘ TERAZ O KOSZTACH WYSYŁKI

Wypełnij poniższy formularz, a nasz operator wkrótce się z Tobą skontaktuje.

Semenov Transporte Sp. z o. o.
ul. Franciszka Ksawerego Dmochowskiego 4/2
00-427 Warszawa
PL7010663958
info@semenov.pl
+48530948890
© 2022 SEMENOV TRANSPORTE